Oyuncu Olmak için Güzel Bir Adım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyuncu Olmak için Güzel Bir Adım

HerOyunBurdaGelOyuncuyuza

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Crysis Oyunu

2 posters
YazarMesaj
gazi5353
Üye
Üye
gazi5353

RepGücü : 104

Crysis Oyunu Empty
MesajKonu: Crysis Oyunu   Crysis Oyunu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:52 pm

FarCry'in yaratıcısı, üç Türk'ün sahibi olduğu Crytek tarafından hazırlanan Crysis, oyunculara büyük yenilikler vadediyor. Crytek'in kendi ürünü olan CryEngine 2 motoru kullanan oyunda, gerçekçi ve zorlu yapay zeka bizi bekliyor. Kusursuza yakın gerçekçilikte obje fizikleri ve etkileşimleri, zorlu yapay zeka, 32 oyuncuya kadar multiplayer desteği, rahat oynanabilirlik ve kurgusu sayesinde oyuncuyu saran hikayesi ile FPS türünde yeni bir sayfa açacak gibi görünüyor.

Oyunun FPS türüne getireceği büyük oynanabilirlik yeniliklerinin başlıcaları:

Nanosuit zırh. Karakterinizin kuvvet, hız yetenekleri ile ve zırh özelliklerini artıran özel giysi ekipmanı.

Çok seçenekli kamuflaj ekipmanı. Oyun esnasında mekan değişimine göre anında değiştirilebilen kamuflaj özelliği.

Görev çeşitliliği. Zengin görev havuzu ve hikayeyi farklı yollardan bitirme seçenekleri.

Modifiye edilebilir silahlar. Özel parçalar eklenerek yeni özelliklerle donatılabilen silahlar.

Tüm oyun dünyasında olduğu gibi Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi oluşan oyun, daha uzun yıllar oyunseverlerin bilgisayarında kalacak gibi gözüküyor. Ülkemizde oyuna gösterilen bu rağbette, sekiz farklı dildeki seslendirmeler arasında Türkçe dublajın da bulunması, en önemli etkenlerden biri.

En son gazi5353 tarafından C.tesi Haz. 20, 2009 7:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
SiteKurucu
SiteKurucu
Admin

RepGücü : 2000027

Crysis Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Crysis Oyunu   Crysis Oyunu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:29 pm

Teşekkürler Barış fakat konu ismin ''Cysis'' onun ''Crysıs'' olması lazım değilmi yoksa benmi yanılıyorum ... Eğer yanılıyorsam üzgünüm...
https://oyuncuyuz.all-up.com
gazi5353
Üye
Üye
gazi5353

Crysis Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Crysis Oyunu   Crysis Oyunu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:03 pm

Ark ım biraz okursan cryisis tanıtıyor Very Happy
Admin
SiteKurucu
SiteKurucu
Admin

RepGücü : 2000027

Crysis Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Crysis Oyunu   Crysis Oyunu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:43 pm

Onu söylemiyorum konu başlığını CYsis yapmıssın oysa oyunun ismi Crysis dir...
https://oyuncuyuz.all-up.com
gazi5353
Üye
Üye
gazi5353

Crysis Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Crysis Oyunu   Crysis Oyunu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:46 pm

Tamamen başka 1 oyunun ismini koymuşum dimi düzeltirim Very Happy

Crysis Oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PES 2006 oyunu
» PES 2008 OYUNU