Oyuncu Olmak için Güzel Bir Adım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyuncu Olmak için Güzel Bir Adım

HerOyunBurdaGelOyuncuyuza

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Battlefeild 2

2 posters
YazarMesaj
gazi5353
Üye
Üye
gazi5353

RepGücü : 104

Battlefeild 2 Empty
MesajKonu: Battlefeild 2   Battlefeild 2 I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:53 pm

Daha önce hiç görmediğiniz bir modern savaşın ileri teknoloji ile donatılmış ateş hattına gönderiliyorsunuz. Devrim yaratan Battlefield 1942 serisinin son oyunund, attırılmış takım oyunu özellikleri, geliştirilmiş silah sistemi ve şimdiye kadarki en yoğun internet savaşları ile savaş alanındaki aksiyon artıyor.

Battlefield 2Tamamen yeni oyun motorunun getirdiği dinamik çevreler, materyal girişi ve geliştirilmiş fiziklerle savaşa katılın.

Amerikanın donanması, Çin ordusu ya da Orta Doğu Koaliasyon askeri olarak 30'dan fazla araç ve 20 asker donanımıyla gücünüzü ortaya koyun.

Online savaşlar hiç bu kadar yoğun olmamıştı.
16,32 ve 64 oyunculuk savaş haritaları ve arttırılmış takım desteği size heyecan dolu bir deneyim sunuyor.

Rütbenizi yükseltmek ve tamamen yeni puanlama sistemi ile silahların ve madalyaların kilidini açmak için online olarak düşmanlarınızı alt edin.
Admin
SiteKurucu
SiteKurucu
Admin

RepGücü : 2000027

Battlefeild 2 Empty
MesajKonu: Geri: Battlefeild 2   Battlefeild 2 I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:28 pm

Teşekkürler Barış...
https://oyuncuyuz.all-up.com

Battlefeild 2
1 sayfadaki 1 sayfası